Závěrečná konference CO2 ligy

Datum 18.5.2024
Závěrečná konference CO2 ligy

Ekologický institut Veronica a Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu Parlamentu České republiky srdečně zvou na Závěrečnou konferenci celoročního školního programu s tématikou ochrany klimatu - CO2 liga.
Konference je unikátní příležitost k setkání žáků a mladších studentů, absolventů CO2 ligy, se zástupci Senátu, Ministerstva životního prostředí i klimatického hnutí ČR. Můžete se těšit na prezentaci výsledných prací, panelovou diskusi a inspirující osobnosti. Zájemnći obratem vyplňte Přihlášku na konferenci CO2 ligy 13.6.2024 (office.com).

Milí žáci a rodiče,
zvu žáky druhé stupně na zajímavou akci na konci školního roku. Jedná se o závěrečnou konferenci CO2ligy, ekologické soutěže pro školy. Více o programu: Závěrečná konference CO2 ligy | Veronica - Centrum Hostětín. Fotografie z minulého roku: Závěrečná konference CO2 ligy 2022/23 | Veronica - Centrum Hostětín.

Tento rok bychom šli jako diváci. Příští rok možná jako aktivní účastníci. Nyní se budeme inspirovat, podíváme se na projekty jiných škol, setkáme se zajímavými lidmi z ministerstva a ekologických neziskovek. V rámci akce si prohlídneme prostory Senátu ČR, kde konference pořádá. Žáci se také mohou těšit na pohoštění.

Akce se koná ve čtvrtek 13.6. 2024.od 10 hodin. Akce je zdarma a kapacita je přibližně 30 žáků. Ti, komu není příroda lhostejná a chcete reprezentovat naši školu obratem vyplňte Přihlášku na konferenci CO2 ligy 13.6.2024 (office.com).
Přeji pěkný den.
Hana Hollanová