Prvňáci až třeťáci na Moravské boudě

Datum 20.3.2016
Prvňáci až třeťáci na Moravské boudě

AHOJ rodiče, čekejte nás v pátek 18.3.2016 mezi 18 až 19 hodinou. Vaši lyžaři!!!

AHOJ rodiče, jsme ZDE na Moravské boudě. Sněhu je dost a Krakonoš se na nás již chystá. Je zde opravdová zima s prachovým sněhem. Od autobusu jsme přes rozcestí pod Petrovkou se po 2,5 km doslatali až do cíle cesty a první lyžařský den byl plný sluníčka. Podívejte se do fotogalerie. ;-) SKOL Vaše děti a jejich kantoři.

201604

Zimní ozdravný pobyt s lyžováním a snowboardováním pro žáky 1. – 3. tříd – Krkonoše – Moravská bouda

ZÁJEZD NAPLNĚN -PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK UZAVŘEN!

V ZŠ Kunratice patří zimní ozdravný pobyt již k pravidelně plánovaným a vždy naplněným. Jak to bude tento rok?

Výběr žáků z 1. a 3. tříd

Jitka Kopáčová
Jiří Szebinovský
Vít Beran … a dle počtu žáků i třídní učitelé a další cvičitelé

13. - 18. BŘEZEN 2016

CENA:
4900

Vážení rodiče, v příloze připojujeme Prohlášení zákonných zástupců a upřesňující informace k odjezdu vašich dětí na ozdravný pobyt na Moravskou Boudu. Pokud budete mít nějaké dotazy, volejte paní zástupkyni Jitce Kopáčové na mobilní telefon – 607589060. Prosíme, balte věci s dětmi, ať vědí, co mají s sebou a ať si své věci poznají – děkujeme. Dle posledních informací od majitelů Moravské boudy je sněhu dostatek a stále ještě padá, takže se máme na co těšit.